Author: p***g
Date:
Review: Thank you so much Shein! 💖
Color: Green
Price: 3 828kr
Original Price: 3 941kr
| Color | Gold |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Poco F6 |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 8MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 20MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2712 * 1220 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Qualcomm |
| CPU Model | Snapdragon 8s Gen3 |
| SKU | sw2407044109547156 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 3755483 people said the quality is very good!
Author: p***g
Date:
Review: Thank you so much Shein! 💖
Color: Green
Author: o***n
Date:
Review: A good phone. However, it took two deliveries to get my purchase because the first logistics service failed to deliver and I had to contact customer service to reorder the phone which was promptly sorted.
Color: Gold
Author: m***5
Date:
Review: j'aime bien très bon téléphone magnifique
Color: Green
Author: r***n
Date:
Review: demomentde momentotodo bienht que probarlo
Color: Green
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.